Ułatwienie dla pomiarów

Każdy, kto zawodowo zajmuje się remontami, wykończeniem wnętrz czy wykonywaniem mebli potrzebuje pewnych narzędzi znacznie ułatwiających pracę. Należą do nich również rozmaite poziomice – zamiast jego korzystać z tych analogowych, tradycyjnych, warto pokusić się o zakup nowoczesnych elektronarzędzi.

Poziomica elektroniczna to świetne rozwiązanie dla każdego, kto w swojej pracy często potrzebuje zbadania zarówno wyważenia pionów, jak i poziomów. Przyda się zarówno przy tworzeniu mebli, jak i ich montażu.

poziomica
Poziomica elektroniczna

Świetna jakość

Nowoczesne poziomice elektroniczne wyróżnia przede wszystkim doskonała jakość, wynikająca z wykorzystania nowoczesnych, a zarazem trwałych materiałów. Łatwość odczytu zawdzięczana jest niewielkiemu ekranowi, który jest czytelny zarówno w dzień, jak i w nocy.

Dodatkowe cechy

Poziomie bazujące na silniku elektroniczny mają również często dodatkowe, przydatne funkcje. Zaliczyć do nich można wspomniane podświetlenie ekranu, ułatwiające pracę przy gorszym oświetleniu, ale również sygnał dźwiękowy przy osiąganiu idealnego pionu czy poziomu. Warto wspomnieć też o możliwości odczytu danych w kilku różnych jednostkach, w tym procentach.