Wideodomofon i zasilacz na szynę din

Decydując się na zainstalowanie w swoim domu wideodomofonu, zyskujemy możliwość skutecznego kontaktu z osobą, która znajduje się po drugiej stronie. Jednakże to nie tylko kontakt słowny, ale także możliwość podglądu na osobę, która chce wejść do naszego domu lub na posesje. Montując wideodomofon, nie może działać on bez zasilacza. Warto jest wyposażyć go w zasilacz na szynę din, które mają świetne możliwości instalacyjne i są przystosowane do montażu. 

Zasilacz na szynę din

Zasilacz din https://www.napad.pl/618-zasilacze-din jest kompaktowym zasilaczem, który umożliwia zminimalizowanie miejsca niezbędnego na zasilacz. Posiada bardzo dobre zabezpieczenia i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Dodatkowo jest łatwy w instalacji, dzięki przystosowaniu do  wymiarów listwy tzw. szyny Din. Jest w pełni uniwersalnym rozwiązaniem i dość popularnym w ostatnim czasie.

Stosowane są nie tylko do zasilania wideodomofonu, ale także do systemu oświetlenia, przy montażu nowoczesnych technologii alarmowych i innych. 

Idealnie sprawdza się w instalacjach profesjonalnych i wymagających. Pomaga w utrzymaniu porządku w miejscu instalacji ze względu na schowanie całej instalacji w jednym miejscu. 

Wideodomofon i zasilacz din

Montując urządzenie można wyposażyć swoją rozdzielnię prądu w zasilacz na szynie din, który będzie w stanie zasilić zarówno monitor, jak i kasetę. Rozwiązanie to pozwoli na utrzymanie porządku, bez ryzyka plątania się kabli, gdyż wszystkie kable i wtyczki zostaną schowane w rozdzielni.