Wyposażenie wiertarki – co warto posiadać?

Wiertarka to obok młotka i suwmiarki podstawowe narzędzie każdego majsterkowicza. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy tylko od czasu do czasu potrzebujesz coś naprawić, warto zadbać o odpowiednie akcesoria.

Głowica kątowa DeWalt DT71517 w opakowaniu

Odpowiednio dobrane narzędzia nie tylko bardzo ułatwią ci pracę, ale również zaoszczędzą czas i pieniądze. Poza zestawem odpowiednich wierteł do drewna, metalu i betonu oraz kompletu odpowiednich bitów do wkrętarki, każdy szanujący się fachowiec powinien posiadać głowicę kątową.

Jest to bardzo niedoceniane narzędzie – jeśli jednak choć raz spróbujesz pracy z tym urządzeniem, nie będziesz mógł się bez niego obejść. Głowica kątowa pozwala z łatwością wiercić, dokręcać i szlifować w trudno-dostępnych miejscach. Warto jednak pamiętać o tym, aby podczas wybierania głowicy zwrócić uwagę na jakość wykonania przekładni. Wiertarka jest tak wytrzymała, jak wytrzymała jest jej najsłabsza część. Rozsądnym wyborem wydaje się głowica kątowa DeWalt DT71517. Jest to urządzenie prezentujące najlepszy stosunek ceny do jakości. Głowica DeWalt DT7157 cechuje się dużą wytrzymałością – nawet pomimo sporej eksploatacji.

Głowica kątowa DeWalt DT71517